POHODA

Náramok Personality bol navrhnutý tak, aby pomohol vyvážiť, vyrovnať a očistiť sedem čakier. Keď chcete zladiť svoje čakry alebo stabilizovať svoju celkovú energiu, noste tento náramok pre liečbu čakry. 
Tieto dúhové náramky obsahujú kamene, ktoré čakry čistia a sú spojené s každou z vašich čakier. Čistí, vyvažuje a dodáva energiu vašim hlavným energetickým centrám.

UŽITE SI ZNOVUNADOBUDNUTÝ OPTIMIZMUS A ENERGICKÝ ŽIVOT!

Každý z kamienkov má zvláštnu moc a spoločne zvyšujú pozitívnu energiu a náladu. 
Každý z nich je starostlivo vybraný, aby zbieral pozitívne vibrácie. Zabudnite na únavu a nedostatok chuti do života.

Koreňová čakra
Predstavuje náš základ a pocit uzemnenia. Nachádza sa v základni chrbtice a pomáha riešiť finančné problémy. Je spájaný s chrbticou, nôh, pažami a obehovým systémom.

Navyše ovplyvňuje našu vášeň, tvorivosť, mladistvosť, vitalitu a predovšetkým naše základné inštinkty prežitia. Koreňová čakra je reprezentovaná červenou farbou, ktorá je tiež znamením pre potrebu logiky, realistického myslenia a poriadku v našich životoch.“

Sakrálna čakra
Je reprezentovaná oranžovou farbou, ktorá má tendenciu ovplyvňovať našu schopnosť byť šťastný a radostný, súcitný, kreatívne a vášnivý. Tiež ovplyvňuje naše túžby, sexualitu a naše reprodukčnej funkcie.“

Solárna plexus čakra
Je považovaná za jednu z najsilnejších čakier, ktorá má hlboké vplyvy na našu osobnú moc. Solárne plexus čakra predstavuje naše osobné schopnosti a sily a ovplyvňuje ako osobné, tak profesionálne úspech.“

Srdcová čakra
Srdcová čakra je spojená s prvkom vzduchu v tele a má najhlbšie vplyv na naše profesionálne a osobné vzťahy.

Táto čakra je označená zelenou farbou, a ak je srdcová čakra slabá a krehká, môže zničiť naše vzťahy s negatívnymi emóciami, ako je žiarlivosť, závisť, hnev, nedôvera a hnev. Srdcová čakra ovplyvňuje náš pocit hmatu a je spojená s niekoľkými žľazami, vrátane lymfatických a brzlíkových žliaz.“

Krčná čakra
Extrémne jemný a pôvabný prvok krčnej čakry, keď je v harmonickej rovnováhe, umožňuje ľuďom užívať si krásneho hlasu, umeleckého potenciálu, kreatívnych spôsobov vyjadrenia a schopnosti dosiahnuť vyššieho duchovného sídla s akútnym zmyslom duchovné vedomie.

Je napojená na niekoľko orgánov a žliaz, vrátane krku, čeľustí, stavcov krku, štítnej žľazy, zubov, uší, pažeráka a uší.“

Čakra tretieho oka
Je symbolizovaná farebným indigom a je spojená s naším myslením, našou schopnosťou racionalizovať, používať logiku a vykonávať analýzu, aby sme dosiahli rozumných záverov.

Jednotlivci, ktorí majú harmonicky vyváženú čakru tretieho oka, majú veľmi očarujúce a charizmatickú myseľ, nebojí sa smrti alebo starostí a majú tiež silné telepatické schopnosti.“

Korunná čakra
Je spojená s prvkom svetla a je spojená s niekoľkými orgánmi a žľazami v tele, vrátane mozgu, ruky, nervového systému a hypofýzy.

Keď je táto čakra harmonicky vyvážená, môže poskytnúť jednotlivcom niektoré extrémne silné schopnosti a potenciály, vrátane schopnosti prekonať všetky prekážky vytvorené prírodnými zákonmi, mať zvýšené povedomie o smrti a nesmrteľnosti, zvýšených duchovných silách a dokonca schopnostiach vytvoriť zázraky.“

   Koreňová čakra

Predstavuje náš základ a pocit uzemnenia. Nachádza sa v základni chrbtice a pomáha riešiť finančné problémy. Je spojená s chrbticou, nohami, rukami a obehovým systémom.

Navyše ovplyvňuje našu vášeň, tvorivosť, mladistvosť, vitalitu a predovšetkým naše základné inštinkty prežitia. Koreňová čakra je reprezentovaná červenou farbou, ktorú tiež reprezentuje potreba logiky, realistického myslenia a poriadku v našich životoch.

   Sakrálna čakra
Je reprezentovaná oranžovou farbou, ktorá má tendenciu ovplyvňovať našu schopnosť byť šťastnými a radostnými, súcitnými, kreatívnymi a vášnivými. Ovplyvňuje tiež naše túžby, sexualitu a naše reprodukčné funkcie.

    Solárna plexus čakra
Je považovaná za jednu z najsilnejších čakier a má hlboký vplyv na našu osobnú silu. Pupočná čakra predstavuje naše osobné schopnosti a silu, ovplyvňuje úspech v osobnom a profesionálnom živote.

 Srdcová čakra

Srdcová čakra je spojená s prvkom vzduchu v tele a má najhlbší vplyv na naše profesionálne a osobné vzťahy.

Táto čakra je označená zelenou farbou. Ak je srdcová čakra slabá a krehká, môže zničiť naše vzťahy cez negatívne emócie, ako sú žiarlivosť, závisť, hnev, nedôvera a prchkosť. Srdcová čakra ovplyvňuje náš zmysel hmatu a je spojená s niekoľkými žľazami, vrátane lymfatických žliaz a štítnej žľazy.

    Krčná čakra

Extrémne jemný a pôvabný prvok krčnej čakry umožňuje v harmonickej rovnováhe užívať si pôžitok krásneho hlasu, umeleckého potenciálu, kreatívnych spôsobov vyjadrenia a schopnosti dosiahnuť vyššie duchovné méty so zmyslom pre duchovné vedomie.

Je napojená na niekoľko orgánov a žliaz, vrátane krku, čeľustí, krčných stavcov, štítnej žľazy, zubov, uší a pažeráka.

    Čakra tretieho oka

Je symbolizovaná farebným indigom a je spojená s naším myslením, našou schopnosťou racionálne myslieť, používať logiku a analyzovať veci, aby sme dosiahli rozumné závery.

Jednotlivci, ktorí majú harmonicky vyváženú čakru tretieho oka, majú veľmi očarujúcu a charizmatickú myseľ, neboja sa smrti ani starostí, a majú tiež silné telepatické schopnosti.

    Korunná čakra

Je spojená s prvkom svetla a s niekoľkými orgánmi a žľazami v tele, vrátane mozgu, rúk, nervového systému a podmozgovej žľazy.

Keď je táto čakra harmonicky vyvážená, môže poskytnúť extrémne silné schopnosti a potenciál, vrátane schopnosti prekonať všetky prekážky vytvorené prírodnými zákonmi, mať zvýšené povedomie o smrti a nesmrteľnosti, mať umocnené duchovné sily a dokonca aj schopnosť vytvoriť zázraky.

Rýchle dodanie je jednou z hlavných priorít a poslaní našej spoločnosti. Väčšina našich zásielok sa preto odosiela v deň objednania alebo v nasledujúci pracovný deň. Dodávame v spolupráci so spoločnosťou GLS. Odhadované časy dodania:

KRAJINA DOBA DODANIA
Taliansko 2-3 dni
Slovinsko 1-2 dni
Česká republika 4-7 dní
Poľsko 4-7 dní
Slovensko 3-6 dní
Maďarsko 3-4 dni
Chorvátsko 2-3 dni
Nemecko a Rakúsko 2-3 dni

Výnimkou sú len produkty, ktoré nemáme skladom (99 % produktov máme na sklade). Pre tieto produkty je doba dodania  o 7-10 dní dlhšia ako bežná odhadovaná doba. Pokiaľ neobdržíte produkt ani o dva dni po bežnej odhadovanej dobe dodania, dajte nám vedieť na [email protected].

Hanksome 4U je známe svojou kvalitou, komfortom a eleganciou. Výrobky sú z prírodného kameňa a sú odolné proti nárazom a oteru.

  • Na dobierku (službu poskytuje GLS)
  • Kreditnou alebo debetnou kartou (službu poskytuje Braintree cez PayPal)
  • Cez PayPal
  • PayU